Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Menu SPA

Zadbaj o twarz i ciało w Białowieży

Hammam Turecki - rytuał podstawowy

Hammam Turecki - rytuał podstawowy

45 min.
180 zł

Zabieg rozpoczyna się ok. 15 min. seansem w łaźni parowej, a następnie wykonywany jest orientalny peeling całego ciała rękawicą Kessa. Ostatnim etapem jest wmasowanie piany z naturalnego mydła oliwkowego.

Hammam Turecki - rytuał pełny

Hammam Turecki - rytuał pełny

75 min.
240 zł

Zabieg rozpoczyna się ok. 15min. seansem w łażni parowej, a następnie wykonywany jest orientalny peeling całego ciała rękawicą Kessa. Ostatnim etapem jest wmasowanie piany z naturalnego mydła oliwkowego. Rytuał wzbogacony jest o relaksujący masaż całego ciała na bazie aromatycznych olejków.

Hammam Bali - rytuał podstawowy

Hammam Bali - rytuał podstawowy

65 min.
220 zł

Zabieg rozpoczyna się ok. 10 min. seansem w łażni parowej, a następnie wykonywany jest orientalny peeling całego ciała rękawicą Kessa i nałożenie maski na ciało z naturalnej glinki. Rytuał kończy się wmasowaniem piany z naturalnego mydła oliwkowego.

Hammam Bali - rytuał pełny

Hammam Bali - rytuał pełny

95 min.
300 zł

Rozpoczyna się ok. 10 min seansem w łaźni parowej. Następnie wykonywany jest orientalny peeling rękawicą Kessa i nałożenie maski na ciało z naturalnej glinki. Rytuał kończy się wmasowaniem piany z naturalnego mydła oliwkowego. Zabieg wzbogacony jest o relaksujący masaż całego ciała na bazie aromatycznych olejków.

Zalecenia dla Gości

 

1. Rezerwacja zabiegów

Goście proszeni są o umawianie się na zabiegi SPA możliwie jak najwcześniej, w celu ustalenia dogodnego terminu zabiegu– dotyczy to również pakietów pobytowych wraz z zabiegami SPA. Nie gwarantujemy wolnych miejsc na zabiegi, bez wcześniejszej rezerwacji.

 

 

2. Pierwsza wizyta

Gościom korzystającym ze SPA po raz pierwszy, zalecamy przybycie 10 minut przed planowanym zabiegiem. Jest to czas na przygotowanie się do zabiegu: przebranie oraz wypełnienie karty konsultacyjnej. W przypadku każdego kolejnego zabiegu, zalecamy przybyć do SPA 5 minut przed planowanym zabiegiem.

 

 

3. Zmiana rezerwacji

Odwołanie lub zmiana rezerwacji musi być dokonana najpóźniej 3 godziny przed planowanym zabiegiem. W przypadku nie odwołania zabiegu – gość zostanie obciążony 50% wartością zabiegu.

 

 

4. Przeciwskazania zdrowotne

Rehabilitant może odmówić wykonania zabiegu, w razie stwierdzenia u gościa przeciwwskazań zdrowotnych. 

 

 

5. Opieka nad dziećmi

Personel SPA nie ponosi odpowiedzialności za opiekę nad dziećmi, podczas odbywania zabiegów przez rodziców.

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80
po godz. 20:00 prosimy o kontakt pod nr tel. 605 352 436