Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Odrobina luksusu w najlepszym hotelowym SPA

zadbaj o twarz i ciało w Białowieży

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej strefy spa! Hotel, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów dbających o zdrowie i urodę przygotował wyjątkową atrakcyjną ofertę zabiegów pielęgnacyjnych. Szeroki wybór masaży oraz najwyższa jakość świadczonych usług sprawiają, że jest to najlepsze spa w Białowieży.

Niezależnie od preferowanych przez Państwa zabiegów, z pewnością uda nam się dobrać idealnie dopasowaną opcję. Dzięki nam, zadbasz zarówno o piękną i gładką cerę, jak i doskonałe odprężenie całego ciała. Bez dwóch zdań, tak kompleksową obsługę zapewni Państwu tylko nasz hotel. Spa jest dostępne także w formie wielu interesujących pakietów tematycznych. Spośród wielu dostępnych propozycji, bez wątpienia znajdą Państwo rozwiązanie, które będzie w pełni odpowiadać zgłaszanym preferencjom.

Menu SPA do pobrania tutaj.

Orientalne ceremonie

z różnych zakątków świata - w sercu Puszczy Białowieskiej!

Dostępność aż dziewięciu gabinetów oferujących zróżnicowane zabiegi sprawia, że posiadamy najlepsze spa w regionie. Dodatkowe atrakcje stanowią egzotyczne ceremonie i rytuały na ciało. Dzięki nim, optymalnie się zrelaksujesz i odprężysz. Jeśli chcą Państwo skorzystać z najlepszego spa w Białowieży, serdecznie zapraszamy do naszego Hotelu.


zobacz zabiegi

Ayurveda

Odprężenie, równowaga i zdrowie 

Egzotyczny rytuał z dalekowschodniej świątyni piękna


czytaj więcej

Piwna Bania

na wieczorne spotkania i biesiadowania !


Spróbuj kąpieli piwnej w drewnianej bali z degustacją podpiwnych przekąsek


czytaj więcej

Magiczny Hammam

Rytualne oczyszczenie prosto z orientalnej łaźni


Przenieś się w klimat gorącej Turcji i odkryj wnętrze łaźni z turkusową ceramiką, złotą sztukaterią, lustrami. Doświadcz na własnej skórze, jak w odległych czasach bizantyjskich pielęgnowano ciało odprawiając rytuały w bajkowej scenerii.  


czytaj więcej

Dla Dwojga

bo szczęściem trzeba się dzielić


czytaj więcej

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80