Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Hotel „Białowieski” dysponuje 86 komfortowo wyposażonymi pokojami, dostosowanymi do jednoczesnego ugoszczenia 200 osób.

Hotel oferuje kilka kategorii pokoi, spośród których mogą Państwo wybrać najodpowiedniejszy dla siebie.
Cena noclegu obejmuje obfite śniadanie oraz nieograniczone korzystanie ze strefy wellness z kompleksem wodnym, strefą saun i łaźni parowych.

Pokój dwuosobowy Komfort & Business

Przestronny dwuosobowy pokój o powierzchni 25 m² z łazienką z bezbrodzikową kabiną prysznicową. Na wyposażeniu pokoju znajduje się telewizor LCD, światłowodowy internet bezprzewodowy (WI-FI), telefon, radio, minibar, szafą z sejfem i miejscem na bagaż. Część pokoi dysponuje obszernymi balkonami wyposażonym w dwa krzesła oraz podnoszony stolik. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy oraz zestaw ręczników w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness. W zależności od Państwa potrzeby, łóżko może być przekszatłcone w dwuosobowe (z jednolitym materacem 1,80 x 2 m), bądź zmienione na dwa pojedyncze łóżka.

Pokój trzyosobowy Business Lux

Obszerny i przestronny pokój o powierzchni 28 m. kw. idealny dla rodzin z dziećmi - trzy łóżka pełnowymiarowe i istniejąca możliwość dostawki. Znajdują sie w nich przestronne łazienki wykończone naturalnym kamieniem z dwoma wolnostojącymi umywalkami, panoramicznym lustrem i dwuosobową wanną. Na wyposażeniu pokoju znajduje się telewizor LCD, internet bezprzewodowy (WI-FI), telefon, radio, minibar, czajnik bezprzewodowy, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Wszystkie pokoje posiadają balkony. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy oraz zestaw ręczników w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness.

Pokój dwuosobowy Superior

Idealny pokój dla par o powierzchni ok. 35 m² składający się z kilku stref - z sypialni z wygodnym, dużym dwuosobowym łóżkiem, gościnnego saloniku z sofą, stolikiem kawowym i miejscem do pracy, łazienki wykończonej naturalnym kamieniem z bezbrodzikową kabiną prysznicową oraz obszernego balkonu ze stolikiem oraz dwoma krzesłami.
Na wyposażeniu pokoju znajduje się telewizor LCD, światłowodowy internet bezprzewodowy (WI-FI), telefon, radio, minibar, szafą z sejfem i miejscem na bagaż. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness.

Apartament Carski dwupoziomowy

Simona, Walerian, Antoni...

Nazwane na cześć zasłużonych osobistości z rejonu Puszczy Białowieskiej.

Przestronne apartamenty dwupoziomowe składają się z dwóch oddzielnych części sypialnianych, strefy wypoczynkowej z sofą i stolikiem kawowym, a także miejsca do pracy. Idealne dla rodzin z dwójką dzieci. Znajdują się w nich łazienki wykończone naturalnym kamieniem z bezbrodzikową kabiną prysznicową. Pokoje wyposażone są w telewizor LCD, światłowodowy internet bezprzewodowy (WI-FI), telefon, radio, minibar, szafą z sejfem i miejscem na bagaż. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness.


*Apartamenty sprzedawane są wyłącznie dla czterech osób. 


Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80