Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Noclegi w Białowieży

Komfortowe pokoje hotelowe o klasie Standard i Komfort & Biznes

Hotel „Białowieski” dysponuje 86 komfortowo wyposażonymi pokojami, dostosowanymi do jednoczesnego ugoszczenia 200 osób. 

 


 

Struktura obiektu jest podzielona na część Standard i Komfort & Biznes.  44 Pokoje i apartamenty znajdują się w niedawno poddanej generalnemu remontowi części obiektu - Standard gdzie zadbaliśmy o przestrzenne łazienki wykończone naturalnym kamieniem i dwuosobowe wanny w pokojach LUX dla Gości potrzebujących relaksu. 24 pokoje znajdują się w części hotelu Komfort & Bussiness prezentującej elegancki i nowoczesny design o standardzie czterogwiazdkowego obiektu oddanej do użytku w 2015 roku. 18 pokoi znajduje się w części Standard hotelu, prezentującej poziom wyposażenia i wystroju wnętrz na poziomie obiektu trzygwiazdkowego 

 

Cena noclegu obejmuje  obfite śniadanie -  pełne regionalnych specjałów oraz nieograniczone korzystanie ze strefy wellness, z kompleksem wodnym, strefą saun i łaźni parowych oraz dostęp do boiska do siatkówki na terenie hotelu. 

Zmieniamy się dla Was!

Zapraszamy do spędzenia pobytu w jednym z 44 pokoi w zupełnie nowej odsłonie!  Generalny remont skrzydła Standard oficjalnie ogłaszamy za zakończony - specjalnie dla Państwa podnieśliśmy standard pokoi, by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Przestrzenne łazienki wykończone naturalnym kamieniem, dwuosobowe wanny dla potrzebujących relaksu w pokojach LUX - bardzo się cieszymy, że nasi Goście już zaczynają doceniać te starania.

Pokoje hotelowe

Pokój dwuosobowy Komfort & Biznes

 

Przestronny dwuosobowy pokój o powierzchni 25 m², z łazienką z bezbrodzikową kabiną prysznicową. Wystrój wnętrz pokoju kąpielowego z naturalnego kamienia. Na wyposażeniu pokoju znajdują się telewizory LCD, Światłowodowy Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Część pokoi dysponuje sejfami,  minibarami i obszernymi balkonami. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness. Nasze markowe łożka hotelowe Simonshospitality , pozwalają – w razie potrzeby- błyskawicznie przekształcać się w jednoczęściowe łoża małżeńskie ( z jednolitym materacem 1,80 na 2 m).

Pokoje hotelowe

Pokój trzyosobowy Biznes Lux

 

Obszerny i przestronny pokój o powierzchni 28 m kw, idealny dla rodzin z dziećmi - trzy łóżka pełnowymiarowe i istniejąca możliwość dostawki. Przestronne łazienki wykończone naturalnym kamieniem z dwoma wolnostojącymi umywalkami, panoramicznym lustrem i dwuosobową wanną dla Gości potrzebujących relaksu. Na wyposażeniu pokoju znajduje się Telewizor LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, czajnik bezprzewodowy, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Wszystkie pokoje posiadają balkony. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia korzystania ze strefy wellness.

Pokoje hotelowe

Pokój dwuosobowy Superior

Idealny pokój dla par – z wygodnym, dużym dwuosobowym łóżkiem. Składający się z sypialni i oddzielnego pomieszczenia w postaci gościnnego saloniku - z sofą, stolikiem kawowym i miejscem do pracy, o powierzchni ok. 35 m². Łazienka z bezbrodzikową kabiną prysznicową. Wystrój wnętrz pokoju kąpielowego z naturalnego kamienia. Na wyposażeniu pokoju znajdują się  telewizory LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness.

Pokoje hotelowe

Apartament Carski dwupoziomowy - Simona, Walerian, Antoni...

Nazwane na cześć zasłużonych osobistości z rejonu Puszczy Białowieskiej.

Przestronne apartamenty dwupoziomowe składają się z dwóch części sypialnianych na oddzielnych poziomach, strefy wypoczynkowej z sofą i stolikiem kawowym, a także miejsca do pracy. Idealne dla większych rodzin z dwójką dzieci. Łazienka z bezbrodzikową kabiną prysznicową. Wystrój wnętrz pokoju kąpielowego z naturalnego kamienia. Na wyposażeniu pokoju znajdują się telewizory LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness.

*Apartamenty sprzedawane są wyłącznie dla czterech osób. 

Pokoje hotelowe

Dwuosobowy pokój Standard

 

Przestronny dwuosobowy pokój o powierzchni 24 m kw, z łazienką z kabiną prysznicową. Na wyposażeniu pokoju znajduje się Telewizor LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Wszystkie pokoje posiadają balkony. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia korzystania ze strefy wellness.

Oferta

Nowopowstała oferta jest dostępna dla gości przez cały rok. 

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80
po godz. 20:00 prosimy o kontakt pod nr tel. 605 352 436