Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Hotel „Białowieski” dysponuje 86 komfortowo wyposażonymi pokojami, dostosowanymi do jednoczesnego ugoszczenia 200 osób. 

Pokój dwuosobowy Komfort & Business

Przestronny dwuosobowy pokój o powierzchni 25 m², z łazienką z bezbrodzikową kabiną prysznicową. Wystrój wnętrz pokoju kąpielowego z naturalnego kamienia. Na wyposażeniu pokoju znajdują się telewizory LCD, Światłowodowy Internet bezprzewodowy (WI-FI), telefon, radio, minibar, obszerna szafa z sejfem i  miejscem na bagaż. Część pokoi dysponuje obszernymi balkonami wyposażonym w 2 krzesła oraz podnoszony stolik.. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness. Nasze markowe łożka hotelowe Simonshospitality , pozwalają – w razie potrzeby- błyskawicznie przekształcać się w jednoczęściowe łoża małżeńskie ( z jednolitym materacem 1,80 na 2 m).

Pokój trzyosobowy Business Lux

 

Obszerny i przestronny pokój o powierzchni 28 m kw, idealny dla rodzin z dziećmi - trzy łóżka pełnowymiarowe i istniejąca możliwość dostawki. Przestronne łazienki wykończone naturalnym kamieniem z dwoma wolnostojącymi umywalkami, panoramicznym lustrem i dwuosobową wanną dla Gości potrzebujących relaksu. Na wyposażeniu pokoju znajduje się Telewizor LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, minibar, czajnik bezprzewodowy, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Wszystkie pokoje posiadają balkony. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia korzystania ze strefy wellness.

Pokój dwuosobowy Superior

 

Idealny pokój dla par – z wygodnym, dużym dwuosobowym łóżkiem. Składający się z sypialni i oddzielnego pomieszczenia w postaci gościnnego saloniku - z sofą, stolikiem kawowym i miejscem do pracy, o powierzchni ok. 35 m². Łazienka z bezbrodzikową kabiną prysznicową. Wystrój wnętrz pokoju kąpielowego z naturalnego kamienia. Na wyposażeniu pokoju znajdują się  telewizory LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, minibar, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness.

Apartament Carski dwupoziomowy

Simona, Walerian, Antoni...

Nazwane na cześć zasłużonych osobistości z rejonu Puszczy Białowieskiej.

Przestronne apartamenty dwupoziomowe składają się z dwóch części sypialnianych na oddzielnych poziomach, strefy wypoczynkowej z sofą i stolikiem kawowym, a także miejsca do pracy. Idealne dla większych rodzin z dwójką dzieci. Łazienka z bezbrodzikową kabiną prysznicową. Wystrój wnętrz pokoju kąpielowego z naturalnego kamienia. Na wyposażeniu pokoju znajdują się telewizory LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, minibar, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness.

*Apartamenty sprzedawane są wyłącznie dla czterech osób. 

 

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80