Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Basen i sauna w hotelu Białowieskim

skorzystaj z kompleksu wodnego w cenie noclegu

Unikalne miejsce na Ziemi, wśród Natury, zagubione w sercu prastarej Puszczy.

Odetchniesz tutaj najczystszym powietrzem w Polsce, zanurzysz się w Basenie z przejrzystą, klarowną i bezpieczną mikrobiologicznie wodą.

Jako jedyni w Białowieży uzdatniamy nasz basen w oparciu o licencyjną austriacką metodę system Pola®

Dzięki temu systemowi spada narażenie naszych gości kąpiących się w basenie na produkty uboczne dezynfekcji chloru.

Kolejnym plusem jest zniwelowanie zapachu chlorowanej wody, braku podrażnień oczu czy skóry. Kąpiel w basenie staje się o wiele bardziej przyjemna zarówno dla dorosłych jak i wrażliwej skóry naszych najmłodszych gości.

Basen z brodzikiem dla dzieci

Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych zapewniamy strefę z brodzikiem, mini ślizgawką i  i ceramicznymi podgrzewanymi leżankami dla rodziców

Strefa wellness

Miejscem, które pozwoli Państwu wyciszyć się oraz zapomnieć o codziennych problemach jest z pewnością nasza strefa Wellness. Warto dodać, ze jest to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych przez nasz hotel. Basen, będący do dyspozycji naszych gości również stanowi idealny sposób na odprężenie i relaks. Jest to wielofunkcyjny kompleks, w którym znajdą Państwo bezpieczne strefy dla dzieci oraz zewnętrze jacuzzi. Poszukując hotelu z nowoczesnym, świetnie wyposażonym basenem, warto zwrócić uwagę na Hotel Białowieża zlokalizowany w samym sercu Białowieskiej puszczy.

Hotelowa sauna i łaźnia parowa

Odkryj codzienne rytuały saunowe


czytaj więcej

Jacuzzi na świeżym powietrzu

niezapomniana atrakcja w środku mroźnej puszczańskiej zimy w sercu Białowieży

Basenowe imprezy tematyczne

zapraszamy na wieczory hawajskie, nocne pływanie, animacje dla dzieci, wieczory panieńskie i kawalerskie, noce saunowe ...


czytaj więcej

Nieograniczone korzystanie

Nie ulega wątpliwości, że jedną z głównych atrakcji dostępnych w naszym obiekcie jest nowoczesny basen. Hotel Białowieski przygotował ofertę, która z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Decydując się na nocleg w naszym obiekcie, mogą Państwo bez ograniczeń korzystać z kompleksu wodnego ze strefą saun, łaźni parowych i jaccuzi zewnętrznego. Dogodne warunki oferowane odwiedzającym nas gościom sprawiają, że staliśmy się najpopularniejszym hotelem w Białowieży. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej oferty, z pewnością się nie zawiedzie.


Pomiary jakości wody

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80