Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Basen i strefa saun w hotelu Białowieskim

skorzystaj z kompleksu wodnego w cenie noclegu

Kompleks wodny Hotelu Białowieski składa się z nowoczesnego basenu rekreacyjnego wyposażonego w przeciwprądy, gejzery i natryski, z wbudowaną strefą masaży wodnych. Basen sąsiaduje ze strefą brodzikową i zjeżdżalnią wodną dla naszych najmłodszych Gości, otoczoną leżankami dla rodziców. Cała strefa wellness wypełniona jest podgrzewanymi ceramicznymi leżakami. Poolbar, bezpośrednio na hali basenowej, serwuje koktajle i zimne napoje dla dorosłych i dla dzieci. 

W strefie saun i łaźni parowych mogą Państwo skorzystać z rytuałów naparzania prowadzonych codziennie przez naszych saunamistrzów. W naszym kompleksie wodnym nie mogło zabraknąć również Jacuzzi. Szczególną popularnością cieszy się nasze zewnętrzne jacuzzi pod gwiazdami, zwłaszcza w środku mroźnej puszczańskiej zimy.

Basen z brodzikiem dla dzieci

Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych zapewniamy strefę z brodzikiem, mini ślizgawką i ceramicznymi, podgrzewanymi leżankami dla rodziców. Gdy dorośli odpoczywają, maluchy bezpiecznie korzystają z atrakcji kompleksu basenowego. Aby umilić czas naszym najmłodszym, okresowo organizujemy zajęcia pod czujnym okiem animatora.

Hotelowa sauna i łaźnia parowa

Codzienne rytuały naparzania prowadzone przez saunamistrza zawsze o 21.00 tylko w Hotelu Białowieski


 

Rytuały naparzania potęgują odczuwanie ciepła w saunie suchej. Rytuał polega na polewaniu kamieni pieca dużą ilością wody w połączeniu z  aromatami o wyszukanych nutach zapachowych, jak np. kosodrzewina, świerk czy trawa cytrynowa. Następnie saunamistrz specjalną techniką poruszania ręcznikiem intensywnie rozprowadza powietrze oraz aromaty po saunie dając efekt spotęgowania ciepła i aromaterapii. Po tym etapie naparzania następuje schłodzenie ciała lodem, bądź zimną wodą i powrót do sauny na kolejny etap rytuału.

Poolbar na hali basenowej

Poolbar zlokalizowany bezpośrednio na hali basenowej, serwuje koktajle i zimne napoje dla dorosłych i dla dzieci. 

Czystość i bezpieczeństwo

Odetchniesz tutaj najczystszym powietrzem w Polsce, zanurzysz się w Basenie z przejrzystą, klarowną i bezpieczną mikrobiologicznie wodą. 

Jako jedyni w Białowieży uzdatniamy nasz basen w oparciu o licencyjną austriacką metodę system Pola® Dzięki temu systemowi spada narażenie naszych gości kąpiących się w basenie na produkty uboczne dezynfekcji chloru.

Kolejnym plusem jest zniwelowanie zapachu chlorowanej wody, braku podrażnień oczu czy skóry. Kąpiel w basenie staje się o wiele bardziej przyjemna zarówno dla dorosłych jak i wrażliwej skóry naszych najmłodszych gości.


Pomiary jakości wody

Nieograniczone korzystanie

Nie ulega wątpliwości, że jedną z głównych atrakcji dostępnych w naszym obiekcie jest nowoczesny basen. Hotel Białowieski przygotował ofertę, która z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Decydując się na nocleg w naszym obiekcie mogą Państwo bez ograniczeń korzystać z kompleksu wodnego ze strefą saun, łaźni parowych i jacuzzi zewnętrznego. Dogodne warunki oferowane odwiedzającym nas gościom sprawiają, że staliśmy się najpopularniejszym hotelem w Białowieży. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej oferty, z pewnością się nie zawiedzie.

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80