Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Zobacz więcej ofert

Hotel Białowieski Conference
Wellness & SPA

Hotel Białowieski to komfortowy obiekt położony na skraju Białowieży, w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Zapraszamy do zrelaksowania się pośród najdzikszej przyrody Puszczy Białowieskiej, w gronie najbliższych. Największy kompleks saun i gabinetów w Białowieży, a także jeden z największych basenów w północno-wschodniej Polsce jest do Państwa dyspozycji codziennie. Oferujemy pełen wachlarz zabiegów SPA z wykorzystaniem najlepszych kosmetyków, które odprężą umysł i przywrócą piękno. Basen i strefa saun zapewni relaks, a oferta pool baru wprawi w dobry nastrój. Podgrzewane, zewnętrzne jacuzzi zaprasza do kąpieli przez cały rok. Organizujemy konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne. Rozbudowaliśmy swoją ofertę o produkcję piwa rzemieślniczego "Przełom" .

 


czytaj więcej

Otwieramy browar w sercu Puszczy Białowieskiej

Rozbudowaliśmy swoją ofertę o produkcję piwa rzemieślniczego "Przełom"  Na terenie naszego hotelu stanął browar, z którego będziemy Państwu serwować najlepsze piwo rzemieślnicze produkowane w sercu Puszczy Białowieskiej. Zwiedzanie browaru, doglądanie fermentacji chmielu i obserwacja  powstawania ulubionego trunku od zaplecza,  będzie z pewnością uatrakcyjnieniem konferencji i szkoleń biznesowych organizowanych w naszym hotelu. Po więcej informacji dotyczących browarnictwa w Puszczy Białowieskiej, zapraszamy na www.browarprzelom.pl

Halloween w Hotelu Białowieski

Uwielbiamy organizować atrakcje dla naszych najmłodszych Gości! Z okazji Halloween całymi rodzinami tworzyliśmy lampiony z dyni, dekorowaliśmy ciasteczka i figurki z masy solnej, a każde dziecko choć na chwilę mogło wcielić się w swoje ulubione postaci z bajek ! Mamy nadzieję, że wam się również podobało! Już zastanawiamy czym możemy Was zaskoczyć w trakcie następnych pakietów 

Nowa Bawialnia dla naszych najmłodszych gości

 

Wszystkie maluchy zapraszamy do pokoju zabaw pełnego czasoumilaczy dla młodszych i starszych dzieci. Dmuchany basen z piłeczkami i zjeżdżalnią, huśtawka, ekran z projektorem do wyświetlania bajek, malowanki, kredki, plastelina, kredowa tablica i wiele innych... :) A dla zmęczonych rodziców, kolorowe pufy by złapać chwilę oddechu! 

Tak obchodziliśmy Dzień Dziecka w Hotelu Białowieski

Zobacz ilu dzieciom udało się odciągnąć uwagę od telewizorów i smartfonów! Naszym najmłodszym gościom z okazji dnia dziecka przygotowaliśmy masę atrakcji na ten czerwcowy upalny dzień. I to wszystko na świeżym powietrzu !  A jak wiadomo szczęśliwe dzieci, to spokojni rodzice ;) Były kolorowe balony wypełnione helem, ogromne bańki mydlane, zabawy z wodą w ogrodzie, animacje taneczne, gry i zabawy ruchowe... Chyba się Wam podobało? 

Nowy wystrój wnętrz!

Zapraszamy do spędzenia pobytu w naszych pokojach w zupełnie nowej odsłonie!  Generalny remont skrzydła Standard oficjalnie ogłaszamy za zakończony - specjalnie dla Państwa podnieśliśmy standard pokoi, by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Przestrzenne łazienki wykończone naturalnym kamieniem, dwuosobowe wanny dla potrzebujących relaksu w pokojach LUX - bardzo się cieszymy, że nasi Goście już zaczynają doceniać te starania.

Certyfikat Jakości Trip Advisor

Z dumą prezentujemy Certyfikat Jakości za rok 2015 przyznany przez użytkowników serwisu TripAdvisor! Ta nagroda to także Wasza zasługa - dziękujemy !

Położony w samym sercu Puszczy Białowieskiej

Zaciszna lokalizacja, unikalny mikroklimat, bezpośrednie sąsiedztwo terenów objętych ochroną w ramach programu "Natura 2000", a jednocześnie bliskość Białowieskiego Parku Narodowego i zabytków pozostawionych przez cara Aleksandra III sprawiają, że obiekt jest idealnym miejscem do wypoczynku.

Programy Europejskie w Hotelu *** Białowieski

Projekt pt.: Poprawa jakości infrastruktury turystycznej na Podlasiu poprzez rozbudowę i unowocześnienie Hotelu Białowieski w Białowieży , współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007 – 2013, nr. Umowy UDA-RPPD.03.02.02-20-008/10-00 

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80
x