Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Struktura obiektu

Standard - Komfort & Bussiness

Hotel „Białowieski” dysponuje 86 komfortowo wyposażonymi pokojami, dostosowanymi do jednoczesnego ugoszczenia 200 osób. 

 


 

Struktura obiektu jest podzielona na część Standard i Komfort & Bussiness.  24 Pokoje i apartamenty znajdują się w niedawno wybudowanej części obiektu - Komfort & Business, prezentującą elegancki i nowoczesny design o standardzie czterogwiazdkowego obiektu. 62 pokoje znajdują się w części Standard hotelu, prezentującej poziom wyposażenia i wystroju wnętrz na poziomie obiektu trzygwiazdkowego 

 

Cena noclegu obejmuje  obfite śniadanie -  pełne regionalnych specjałów oraz nieograniczone korzystanie ze strefy wellness, z kompleksem wodnym, strefą saun i łaźni parowych oraz dostęp do boiska do siatkówki na terenie hotelu. 

Zmieniamy się dla Was!

Cztery pierwsze pokoje już wyremontowaliśmy, a na święta Wielkiej Nocy zaprosimy już do spędzenia pobytu w jednym z 34 pokoi w zupełnie nowej odsłonie.

 

*w czasie remontu hotel wciąż funkcjonuje, oferujemy miejsca noclegowe w oddzielnym skrzydle Business oraz pokoje Standard na piętrze, gdzie nie toczą się prace remontowe.

Komfort & Bussiness

Pokój dwuosobowy „Bussiness”

 

Przestronny dwuosobowy pokój o powierzchni 25 m², z łazienką z bezbrodzikową kabiną prysznicową. Wystrój wnętrz pokoju kąpielowego z naturalnego kamienia. Na wyposażeniu pokoju znajdują się minibar, telewizory LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Część pokoi dysponuje balkonami. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness.

Komfort & Bussiness

Pokój dwuosobowy „Superior”

Idealny pokój dla par – z wygodnym, dużym dwuosobowym łóżkiem. Składający się z sypialni i oddzielnego pomieszczenia w postaci gościnnego saloniku - z sofą, stolikiem kawowym i miejscem do pracy, o powierzchni ok. 35 m². Łazienka z bezbrodzikową kabiną prysznicową. Wystrój wnętrz pokoju kąpielowego z naturalnego kamienia. Na wyposażeniu pokoju znajdują się minibar, telewizory LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness.

Komfort & Bussiness

Apartament dwupoziomowy - Simona, Walerian, Antoni...

Nazwane na cześć zasłużonych osobistości z rejonu Puszczy Białowieskiej.

Przestronne apartamenty dwupoziomowe składają się z dwóch części sypialnianych na oddzielnych poziomach, strefy wypoczynkowej z sofą i stolikiem kawowym, a także miejsca do pracy. Idealne dla większych rodzin z dwójką dzieci. Łazienka z bezbrodzikową kabiną prysznicową. Wystrój wnętrz pokoju kąpielowego z naturalnego kamienia. Na wyposażeniu pokoju znajdują się minibar, telewizory LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness.

*Apartamenty sprzedawane są wyłącznie dla czterech osób. 

Oferta

Nowopowstała oferta jest dostępna dla gości przez cały rok. 

Standard

Pokój dwuosobowy

 

Przestronny dwuosobowy pokój o powierzchni 24 m kw, z łazienką z kabiną prysznicową. Na wyposażeniu pokoju znajduje się Telewizor LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, sejf, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Wszystkie pokoje posiadają balkony. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia korzystania ze strefy wellness.

Standard

Pokój dwuosobowy lux

 

Obszerny i przestronny pokój o powierzchni 28 m kw, idealny dla rodzin z dziećmi - istnieje możliwość dwóch dostawek.  Łazienka z kabiną prysznicową. Na wyposażeniu pokoju znajduje się Telewizor LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, sejf, czajnik bezprzewodowy, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Wszystkie pokoje posiadają balkony. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia korzystania ze strefy wellness.

Standard

Apartament rodzinny

 

Apartament rodzinny składa się 2 oddzielnych pokoi i dwóch łazienek - idealny dla rodzin 2+2. Jeden pokój służy jako sypialnia, drugi jako pokój gościnny. Jedna z łazienek jest wyposażona w prysznic, druga w wannę. Na wyposażeniu pokoju znajduje się Telewizor LCD, Internet bezprzewodowy (WI-FI),  telefon, radio, sejf, czajnik bezprzewodowy, obszerna szafa z miejscem na bagaż, balkon. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia korzystania ze strefy wellness. 

*Apartament rodzinny sprzedajemy wyłącznie na indywidualne zapytanie- ze względu na zróżnicowane możliwości konfiguracji ustawień łózek. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z działem marketingu


Zobacz więcej ofert
Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Waszkiewicza 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80