Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Doskonały dla biznesu

Dyskrecja, profesjonalizm i przestrzeń do integracji

Konferencje w Puszczy Białowieskiej


Hotel Białowieski Conference, Wellness & Spa – to doskonałe miejsce na organizację wydarzeń biznesowych. Puszcza Białowieska zapewnia kameralną atmosferę i dyskrecję, tak potrzebną podczas ważnych spotkań. Wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, restauracja serwująca wyśmienite potrawy kuchni myśliwskiej oraz największy kompleks Spa & Wellness na podlasiu - pozwalają na profesjonalną organizację szkoleń, seminariów, narad oraz prezentacji.

Sale Konferencyjne

Dysponujemy czterema salami konferencyjnymi 


Zróżnicowana powierzchnia, umożliwia dowolną aranżację przestrzeni. Jesteśmy w stanie zorganizować i obsłużyć wydarzenia równolegle, poprzez zastosowanie systemu mobilnych i dźwiękochłonych ścian.

Dysponujemy łączem światłowodowym, co daje możliwość wykorzystania sygnału TV do wyświetlenia na dużym ekranie, a także połączenia szerokopasmowego ( obraz i dźwięk) w standardzie Full HD. 


plan sal

Pakiet Konferencyjny

Powiąż pracę z wypoczynkiem  w sercu Puszczy 


 Korzystając z naszego pakietu konferencyjnego, masz gwarancję najatrakcyjniejszych cen i  pewność otrzymania usług o wysokiej jakości. 


czytaj więcej

Integracja

Integracja w dzikiej Puszczy Białowieskiej


Karczma Biesiadna na Carskiej Polanie mieszcząca do 300 osób, przestronne tereny integracyjne w sąsiedztwie dzikiej puszczy i perfekcyjna organizacja przez naszych doświadczonych specjalistów, pozwolą Ci zorganizować imprezę, która na długo zostanie we wspomnieniach jej uczestników. 


czytaj więcej

Relaks w SPA

Twoja firma w SPA


Pozwól swojej załodze na zwiększenie kreatywności i spojrzenie na wyzwania biznesowe z innej perspektywy. Oferujemy imprezy integracyjne bezpośrednio na hali basenowej.

Zaplanuj swoje wydarzenie z nami !


Oferta SPA dla firm

Zaufali nam

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez biznesowych i turystycznych.  Zaufało nam już przedstawicielstwo setek firm polskich i zagranicznych. 


Zobacz więcej ofert
Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Waszkiewicza 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80