Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Magiczny Wieczór Panieński w SPA na Podlasiu - Hotel Białowieski zaprasza

 

Wieczór panieński w SPA w Białowieży- wspaniały relaks dla panien Młodych i ich przyjaciółek przed tym najważniejszym dniem

Zapraszamy do organizacji niezapomnianego wieczoru panieńskiego w klimatycznym SPA w Hotelu Białowieski w Białowieży

Impreza w stylu hawajskim w strefie welnness & SPA, na Twój wieczór panieński w Białowieży


Oferujemy imprezę w stylu hawajskim z poczęstunkiem na hali basenowej.  W ramach poczęstunku oferujemy sushi bar, egzotyczny koktajl dla każdej uczestniczki, wybór przekąsek i lampkę szampana serwowaną w jacuzzi.

Relaksacyjne masaże i rytuały naparzania na wieczorze panieńskim


Wszystkie uczestniczki wieczoru mogą liczyć na relaksacyjne masaże i indywidualne rytuały naparzania prowadzone w saunie suchej przez przystojnego saunamistrza. Pannie Młodej oferujemy jedną z naszych cieszących się największą popularnością ceremonii upiększających na ciało. Może być to zabieg sekret Penelopy, aromamasaż mango całego ciała, lub masaż gorącymi kamieniami – każdy z zabiegów trwa ok. 50 minut.


Jak wygląda wieczór panieński w SPA Hotelu Białowieski?


Imprezę rozpoczniecie powitalnym koktajlem Mohito, serwowanym w basenowym pool-barze.

Następnie zaprosimy wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego na indywidualny seans naparzania w saunie suchej, prowadzony przez jednego z naszych saunamistrzów – rytuał kończy się smaganiem ciała bitkami brzozowymi suszonymi na terenie Puszczy Białowieskiej, nacieraniem lodem i poczęstunkiem schłodzonymi owocami.

Każda z uczestniczek wieczoru może liczyć na masaż częściowy pleców na bazie olejku czekoladowego, trwający ok. 25 min. Masaże dla uczestniczek wieczoru panieńskiego będą przeprowadzane parami w jednym z gabinetów SPA, „Dla Dwojga”. Pannie Młodej oferujemy jedną z naszych cieszących się największą popularnością ceremonii upiększających na ciało. Może być to zabieg sekret Penelopy, aromamasaż mango całego ciała, lub masaż gorącymi kamieniami – każdy z zabiegów trwa ok. 50 minut.

Wszystkie dziewczyny zapraszamy również na rytuał oczyszczający w łaźni parowej z peelingiem solnym, połączony z degustacją orzeźwiającej lemoniady.

Serwujemy Wam również lampkę szampana podczas relaksu w jacuzzi. W czasie trwania imprezy, do waszej dyspozycji jest bufet z egzotycznymi przekąskami, sushi i napoje. 

Zapewniamy stroje hawajskie dla Panny Młodej i wszystkich koleżanek. Możecie liczyć na 15% zniżki w basenowym pool-barze na dodatkowo zamawiane napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz na zabiegi SPA, spoza ww. oferty.

 

 

Cena 190 zł / osobę. Czas trwania imprezy – do 4 godzin.  Oferujemy bardzo atrakcyjną cenę na ten luksusowy pomysł na relaks w strefie Wellness & Spa w Hotelu Białowieski podczas wieczoru panieńskiego. Indywidualnie ustalamy również cenę noclegu ze śniadaniem, w przypadku skorzystania z oferty wieczór panieński w Białowieskim SPA. Szczegóły dotyczące rezerwacji ustalisz z naszym działem marketingu.

 

tel. 85 744 43 80 

 

Odwiedź stronę z ofertą pakietową

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80
po godz. 20:00 prosimy o kontakt pod nr tel. 605 352 436