Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Basen i strefa saun w Hotelu Białowieski

Skorzystaj z kompleksu wodnego w cenie noclegu. Wycisz się w strefie wellness, zrelaksuj w kompleksie basenów, odkryj codzienne rytuały w strefie saun i łaźni.

A w środku mroźnej, puszczańskiej zimy wygrzej się w zewnętrznym jacuzzi... 


czytaj więcej

Odrobina luksusu w hotelowym SPA


Ayurvedyjskie masaże,  Tureckie rytuały,   Piwna bania...

Przenieś się do krainy orientalnych doznań, w samym sercu Puszczy Białowieskiej! 


odwiedź SPA

Dla dzieci

W hotelowej bawialni dzieci mogą się wspólnie bawić zjeżdżając na ślizgawce do dmuchanego basenu z piłeczkami, bujać się na huśtawce, czy malować przy kreatywnym stoliku. Pomyśleliśmy też o rodzicach, zapewniając im wygodne pufy do siedzenia przy swoich maluchach.

Naszym najmłodszym gościom zabawę na świeżym powietrzu uatrakcyjnia przyjazny mini plac zabaw z trampoliną.

Nasza kuchnia dba również o najmłodszych smakoszy oferując śniadaniowe i restauracyjne menu pełne dziecięcych przysmaków tj. gofry, racuszki, naleśniczki.

W propozycjach poszczególnych rodzinnych pakietów organizowane są animacje dla dzieci, warsztaty kulinarne, bale przebierańców oraz wspólne zajęcia z doświadczonymi animatorami, np. wspólne malowanie jaj podczas pakietu wielkanocnego, rodzinne warsztaty dekorowania lampionów z dyni podczas pakietu Halloween - a to tylko kilka propozycji zajęć organizowanych w naszym Hotelu.

 

Dodatkowe atrakcje

Hotel Białowieski Wellness & SPA położony w samym sercu Puszczy Białowieskiej to najlepsze miejsce  do odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Hotel jest niezwykle atrakcyjnym i komfortowym miejscem wypoczynku o każdej porze roku.  Puszczańskie otoczenie i położenie  w Białowieskim Parku Narodowym  zachęca do wycieczek rowerowych i treningów Nordic Walking. Zimą możliwość organizacji kuligów, a podczas pozostałych pór roku przejażdżek bryczkami. 

Karczma Biesiadna - Carska Polana - wesele w plenerze i imprezy firmowe

imprezy plenerowe , letnie grillowanie, wesela plenerowe...


Karczma Biesiadna "Carska Polana" położona na na przestronnym terenie Hotelu Białowieski. Tonąca w zieleni, wśród malowniczych ogrodów i ścieżek spacerowych.  Idealna na Twoje wydarzenie czy imprezę firmową. 


czytaj więcej

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80