Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

SPA Hotelu Białowieski

Kąpiele w piwie, Ayurvedyjskie masaże i Hammam

 

Dziewięć luksusowych gabinetów oddających klimat różnych stron świata oferuje egzotyczne ceremonie i rytuały na ciało, przeniesione wprost z wytwornych tureckich łaźni, indyjskich świątyń piękna, czy starorosyjskich tradycji kąpieli w baniach. Szeroki wybór masaży, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i zatrzymujących upływ mijającego czasu -  pozwoli poczuć się każdemu, jak po powrocie z egzotycznej podróży. 

Piwna Bania

Wiejski klimat, surowe drewno i ulubiony złocisty trunek. Kąpiel piwna w drewnianej balii,  z degustacją podpiwnych przekąsek to raj dla amatorów chmielu w każdej postaci. Seans w ciepłej i pachnącej cedrem saunie rozluźni mięśnie i wprowadzi w doskonały nastrój.

Na wieczorne spotkania i biesiadowania! 

Ayurveda

Stworzony z myślą o filozofii Ayurwedy pokój oddający klimat świątyni buddyjskiej i medytacji. Tu podczas transowej Abhyangi, dobroczynnej Udvartany lub innej ceremonii relaksacyjnej na ciało poczujesz się w innym, tajemniczym świecie, gdzie dobra energia zrównoważy ciało i umysł.

Indyjska podróż do dalekowschodniej świątyni piękna

Magiczny Hammam

HAMMAM znaczy „Siła letniego gorąca”. Wywodzący się z tradycji starożytnej Turcji rytuał oczyszczania ciała i umysłu. Ciepła, wilgotna łaźnia, intensywny peeling rękawicą Kessa, wspaniała pozbawiona substancji chemicznych piana przeniesie nas w klimaty tureckich łaźni i orientalnych przyjemności, olejek natłuści i odżywi oczyszczoną skórę, a delikatny aromat jaśminu lub róży wprawi nas w doskonały nastrój.

 

Rytualne oczyszczenie - w sercu Puszczy Białowieskiej ! 

Dla dwojga

Bo szczęściem trzeba się dzielić. A najlepiej w zacisznym otoczeniu z naturalnego kamienia, z akcentami złota, przy lampce szampana i dźwiękach odprężającej muzyki. Skorzystaj ze wspólnej romantycznej kąpieli, ceremonii relaksacyjnej lub masażu…

Gdy kogoś kochasz i nie wiesz jak to okazać...

Pokój relaksu

Ciche, spokojne miejsce, w którym nasi Goście w oczekiwaniu na zabieg lub po nim, mogą wypocząć na leżaku, przenosząc się w klimat egzotycznego Bali. Dopełnieniem odprężenia będzie upojna chwila przy filizance cejlońskiej herbaty.    

Zrelaksuj się w Białowieży... 

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80