Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Ślub i wesele w ogrodzie w Białowieży

Swoje marzenie o niebanalnej ceremonii zaślubin i weselu możesz spełnić na terenie malowniczych ogrodów Hotelu Białowieski w Białowieży. Pod zadaszoną wiatą organizujemy zarówno kameralne przyjęcia, jak i huczną zabawę nawet dla 250 osób. Wasi goście będą mogli czerpać radość z przebywania w pięknych okolicznościach przyrody, nawet jeśli zaskoczy Ich ciepły letni deszcz.

Stylowa i komfortowa przestrzeń weselna

Położenie naszej biesiadnej karczmy Hotelu Białowieski w otoczeniu malowniczych ogrodów, ok. 300m od głównego budynku hotelowego sprawia, że jest to idealne miejsce na niezakłóconą zabawę do białego rana. Zadaszona, stylowa karczma na „Carskiej Polanie” jest wyposażona jest w profesjonalne kuchenne zaplecze, gdzie kucharze na bieżąco przygotowują dla Was specjały kulinarne i bezpośrednio serwują je Gościom podczas imprezy weselnej. Wiata posiada także pełen węzeł sanitarny, a więc nie musza się Państwo obawiać o komfort Gości.

Weselne menu dopasowane do Waszych potrzeb

Macie pełen wpływ na dostosowanie menu do własnych preferencji. Przez lata doświadczeń stworzyliśmy bazę naszych popisowych dań, spośród których to Wy dokonujecie finalnego wyboru: serwowanej zupy i dania głównego, dziesięciu przekąsek, kolejnych dwóch dań gorących serwowanych w trakcie imprezy i trzech sałatek. W bazowej cenie znajdziecie również stół deserowy z kawą, herbatą, napojami, sokami, ciastem domowej roboty i jednym z proponowanych przez nas deserów w postaci porcjowanych owocowych musów.

Za dodatkową opłatą oferujemy wiejski stół z wyborem wędlin i mięsiwa z własnej wędzarni w towarzystwie kwasu chlebowego i regionalnych chlebów pieczonych na chrzanowym liściu.

Macie również możliwość zaproponowania swoim Gościom Specjałów Kuchni Podlaskiej, takich jak podlaskie kartacze z okrasą, nasze fantastyczne pierogi w wielu smakach, czy kiszki ziemniaczane. 

Indywidualnie wyceniamy organizację ogniska w trakcie wesela z serwowaniem pieczonego mięsa.

Chcielibyście, aby zabawa była dłuższa? Z przyjemnością przedstawimy ofertę poprawin. 

Dekoracje w stylu Boho na Twoim weselu w Białowieży

Wiata na "Carskiej Polanie" udekorowana naszymi dekoracjami w stylu magicznego ogrodu, lampionami, światełkami i łapaczami snów sprawi, że to właśnie Wasze wesele zostanie w pamięci Gości najdłużej.

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80