Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Ślub i wesele w ogrodzie w Białowieży

Marzysz o organizacji wesela w ogrodzie ale boisz się niepogody?

 

Swoje marzenie o niebanalnej ceremonii zaślubin i weselu możesz spełnić na terenie malowniczych ogrodów Hotelu Białowieski w Białowieży. Wiele Par Młodych rezygnuje z realizacji swojego marzenia, w trosce o komfort swoich gości, nie chcąc narażać ich na dyskomfort związany z nieprzewidywalną aurą tak typową dla polskiego lata. Zadaszona wiata Hotelu Białowieski została stworzona specjalnie po to by uniknąć tych dylematów. Możesz zorganizować u nas kameralne przyjęcie dla najbliższych, bądź huczną zabawę nawet dla 250 osób. Twoi goście będą czuli się komfortowo, mogąc odetchnąć czystym białowieskim powietrzem – nie bojąc się jednocześnie o niespodziewany letni ciepły deszcz. 

Wesele w ogrodzie- impreza bez względu na niepogodę

 

Położenie naszej stylowej  biesiadnej karczmy Hotelu Białowieski w otoczeniu malowniczych ogrodów, ok. 300m od głównego budynku hotelowego sprawia, że jest to idealne miejsce na niezakłóconą zabawę do białego rana. Wiele Par Młodych podejmując się organizacji wesela w plenerze, staje przed trudnością zorganizowania komfortowych toalet swoim gościom. Biesiadna, zadaszona karczma „Carska Polana” jest wyposażona w pełen węzeł sanitarny z nowoczesnymi toaletami,  stawiając komfort Waszych gości na najwyższym miejscu.  Kolejnym wyzwaniem organizacyjnym przy realizacji Wesela w ogrodzie, jest zapewnienie odpowiedniego cateringu, który byłby w stanie na czas zaserwować gościom nie tylko pyszne, ale i ciepłe jedzenie. Nasza stylowa wiata Carska Polana, została wyposażona w profesjonalne kuchenne zaplecze, gdzie kucharze na bieżąco przygotowują dla Was specjały kulinarne regionu i bezpośrednio serwują je Gościom podczas imprezy weselnej.


Weselne menu dopasowane do Waszych potrzeb

 

Macie pełen wpływ na dostosowanie menu do własnych preferencji. Przez lata doświadczeń stworzyliśmy bazę naszych popisowych dań spośród których to Wy dokonujecie finalnego wyboru: serwowanej zupy i dania głównego, dziesięciu przekąsek , kolejnych dwóch dań gorących serwowanych w trakcie imprezy i trzech sałatek. W bazowej cenie znajdziecie również stół deserowy z kawą, herbatą, napojami, sokami, ciastem domowej roboty i jednym z proponowanych przez nas deserów w postaci porcjowanych owocowych musów.

 

Za dodatkową opłatą oferujemy wiejski stół, z wyborem wędlin i mięsiwa z własnej wędzarni, w towarzystwie kwasu chlebowego i regionalnych chlebów pieczonych na chranowym liściu.

 

Macie również możliwość serwowania w trakcie imprezy Specjałów Kuchni Podlaskiej, takich jak podlaskie kartacze z okrasą, nasze fantastyczne pierogi w wielu smakach, czy kiszki ziemniaczane. 

 

Indywidualnie wyceniamy organizację ogniska w trakcie wesela z serwowaniem pieczonego mięsa

 

Organizujemy również poprawiny w cenie 350 zł- do 4 godzin.

Dekoracje w stylu Boho na Twoim weselu w Białowieży

Możecie rozłożyć parkiet dla gości zupełnie pod chmurką- udekorowany naszymi dekoracjami w stylu magicznego ogrodu, lampionami, światełkami i łapaczami snów – sprawi, że to właśnie Wasze wesele zostanie w pamięci gości najdłużej.

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80