Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Restauracja Białowieska

Odkryj kresową kuchnię Podlasia

Restauracja w Hotelu Białowieski to idealne miejsce spotkań podczas wyśmienitych posiłków. Kameralny wystrój wnętrza, drewniany parkiet, wygodne nowoczesne fotele sprawią, że każdy z naszych Gości poczuje się wyjątkowo zarówno podczas rodzinnego obiadu, romantycznej kolacji we dwoje czy spotkaniu biznesowym.


Klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu doskonale wpisuje się w klimat Białowieży.

ZOBACZ MENU

Polecamy kuchnię myśliwską

Odkryj kresową kuchnię Podlasia - kiszkę ziemniaczaną, pierogi i kartacze. Spróbuj puszczańskiej dziczyzny, a także mięs, serów i pstrągów, prosto z własnej wędzarni. Kuchnia regionalna hotelu Białowieski cieszy się zasłużoną sławą ( bliny, pierekaczewniki, draniki, kartacze, babka ziemniaczana) a potrawy z dziczyzny i grzybów nie mają sobie równych.

Menu śniadaniowe

Serwowane codziennie od 7:30 do 10:30 


Starannie przygotowywane co dzień przez naszych kucharzy, obfite w ulubione dania dzieci i dorosłych. Bogaty wybór zadowoli nawet najbardziej wybrednych oraz pozwoli zacząć dzień w dobrym nastroju i nabrać sił na zwiedzanie unikalnej Puszczy.

Nie zapominamy o naszych najmłodszych gościach...


Serwujemy, specjalnie z myślą o naszych najmłodszych gościach, domowe racuszki, naleśniki, placuszki z cukinii, czy warzywne tarty. Na śniadaniu nie brakuje również świeżego pieczywa, naturalnych soków owocowych, wędlin, ryb i serów z własnej wędzarni. Feerią barw mieni się bufet sałatkowy ze świeżymi warzywami, urzekają sałatki owocowe, kuszą ciasta domowego wypieku...

Piwo rzemieślnicze z Podlasia

W naszej restauracji, obok różnorodnych potraw regionalnej kuchni, można również spróbować przepysznego piwa rzemieślniczego z browaru „Przełom”.

Dzięki ogromnej pasji, długoletniej praktyce i wyjątkowym recepturom, w sercu Puszczy Białowieskiej warzymy piwo odpowiednie dla miłośników klasycznych gatunków, jak i osób lubiących oryginalne połączenia smakowe. 

Karczma biesiadna w otoczeniu malowniczych ogrodów|Pomysł na imprezę o każdej porze roku

Oryginalna integracja z pieczeniem dzika


Karczma Biesiadna "Carska Polana"  znajduje się na terenie hotelu, około 80 metrów od głównego budynku, zapewniając łatwe dojście uczestnikom imprezy oraz spokój gościom pozostającym w pokojach. Wyposażona w pełen węzeł sanitarny, z murowanym grillem i wędzarnią. W otoczeniu malowniczych ogrodów, oczek wodnych, tonąca w zieleni. Zapewnij oryginalną integrację swoim gościom, czy zorganizuj modne plenerowe wesele!

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80