Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Restauracja Białowieska

Odkryj kresową kuchnię Podlasia

Restauracja w Hotelu Białowieski to idealne miejsce spotkań podczas wyśmienitych posiłków. Kameralny wystrój wnętrza, drewniany parkiet, wygodne nowoczesne fotele sprawią, że każdy z naszych gości poczuje się wyjątkowo zarówno podczas rodzinnego obiadu, romantycznej kolacji we dwoje czy spotkaniu biznesowym.


Klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu doskonale wpisuje się w klimat Białowieży.

Piwo rzemieślnicze z Podlasia

W naszej restauracji, obok różnorodnych potraw regionalnej kuchni, można również spróbować przepysznego piwa rzemieślniczego z browaru „Przełom”.

Dzięki ogromnej pasji, długoletniej praktyce i wyjątkowym recepturom, w sercu Puszczy Białowieskiej warzymy piwo odpowiednie dla miłośników klasycznych gatunków, jak i osób lubiących oryginalne połączenia smakowe. 

 


CZYTAJ WIĘCEJ

Polecamy kuchnię myśliwską

Odkryj kresową kuchnię Podlasia - kiszkę ziemniaczaną, pierogi i kartacze. Spróbuj puszczańskiej dziczyzny, a także mięs, serów i pstrągów, prosto z własnej wędzarni. Kuchnia regionalna hotelu Białowieski cieszy się zasłużoną sławą ( bliny, pierekaczewniki, draniki, kartacze, babka ziemniaczana) a potrawy z dziczyzny i grzybów nie mają sobie równych.

Menu śniadaniowe

Starannie przygotowywane co dzień przez naszych kucharzy, obfite w ulubione dania dzieci i dorosłych. Racuchy, omlety, naleśniki, wędzone mięsa i ryby, bufet sałatkowy... 


czytaj więcej

Grillowanie o każdej porze roku

To tutaj, w drewnianej i klimatycznej wiacie, organizujemy ogniska i koncerty plenerowe dla naszych gości. 


zobacz więcej

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80