Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

5/5 Przemiła obsługa, wspaniałe SPA i baseny
TripAdvisor Malgorzata Białystok Hotel godny polecenia. Przemiła obsługa, która naprawdę jest tam dla gości nawet tych bardziej wymagających z indywidualnymi potrzebami. Pomocni, uprzejmi i zawsze uśmiechnięci. Wspaniałe SPA i baseny, przepiękne wnętrza i fantastyczne masaże. Świetne miejsce do spędzania czasu z rodziną , nawet malutkimi dziećmi. Polecam
8.7/10 Będziemy wracać
HRS Maciej K. Znakomite śniadanie z bardzo dużym wyborem regionalnych przysmaków, nowy, nastrojowy kompleks basenów, saun i jacuzzi (wraz z jacuzzi zewnętrznym)
8.3/10 Junges Ehepaar
HRS Richard und Madlene Das Hotel hat eine tolle neue Poolanlage mit jeweils einem Wirlpool innen und außen, einem größeren Becken zum Schwimmen innen sowie einem Babybecken - hierfür sollte man bei seinem Besuch auf jeden Fall etwas Zeit einplanen und sich etwas entspannen.
Beim Frühstück gab es eine große Auswahl,...
9/10 Naprawdę warto - super basen i SPA
Booking.com Krzysztof Śniadania, basen i sauny oraz masażery w basenie super ! Pani w recepcji świetnie opowiedziała nam o lokalnych atrakcjach, wydrukowała z internetu informacje np. godziny, ceny itp. Niewątpliwą atrakcją był seans naparzania w saunie suchej o godz. 21.00 POLECAMY
10/10 I should keep this place secret having visited over 100 countries...
Booking.com Ida Menu jak z Pana Tadeusza, swietny wybor piw, powrot do starych dobrych czasow... Piekne miejsce i ludzie. No i oczywiscie unikalna przyroda wokol. CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE.
5/5 Rewelacja!
TripAdvisor Wlodzimierz Krasnik Rewelacja - jak w tytule! Nie wiem, dlaczego ten obiekt ma tylko 3 gwiazdki - na pewno zasługuje na więcej. Mieszkałem w 4-osobowym apartamencie, dwupoziomowym, więc idealny dla rodziny z dziećmi lub... dwóch par :) Warunki bardzo dobre - bardzo ładna, nowoczesna łazienka, telewizor na każdym poziomie, bezpłatne Wi-Fi. Czysto, przyjemnie. Muzyka na korytarzach i w restauracjach. Rewelacyjny basen z ciepłą wodą (co nie zawsze się zdarza), jacuzzi wewnątrz i na zewnątrz (polecam!), dwie sauny (mokra i sucha), z seansami 'naparzania' (rewelka!). Pakiety spa w cenie lub wg cennika - do wyboru. Pyszne jedzenie! śniadania w formie stołu szwedzkiego - bardzo duży wybór potraw. Bardzo miła obsługa. Możliwość wypożyczenia roweru i zamówienia bryczki do zwiedzania okolicy (polecam również!). Wiata na zewnątrz do imprez grupowych - z grillem i prawdziwym ogniskiem. Bardzo udany pobyt! Na pewno jeszcze tam wrócę! Cena adekwatna do oferowanej jakości.
Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Stoczek 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80
po godz. 20:00 prosimy o kontakt pod nr tel. 605 352 436