Bądź na bieżąco

hotelsystems.pl

Zobacz więcej ofert

Hotel Białowieski Conference
Wellness & SPA

 

Największy kompleks saun i gabinetów w Białowieży, a także jeden z największych basenów w północno-wschodniej Polsce. Oferujemy pełen wachlarz zabiegów SPA z wykorzystaniem najlepszych kosmetyków, które odprężą umysł i przywrócą piękno. Basen i strefa saun zapewni relaks, a oferta pool baru wprawi w dobry nastrój. Podgrzewane, zewnętrzne jacuzzi zaprasza do kąpieli przez cały rok. 

 


czytaj więcej o hotelu

Zmieniamy się dla Was!

Od Świąt Wielkiej Nocy zapraszamy do spędzenia pobytu w jednym z 34 pokoi w zupełnie nowej odsłonie.

Certyfikat Jakości Trip Advisor

Z dumą prezentujemy Certyfikat Jakości za rok 2015 przyznany przez użytkowników serwisu TripAdvisor! Ta nagroda to także Wasza zasługa - dziękujemy !

Położony w samym sercu Puszczy Białowieskiej

Zaciszna lokalizacja, unikalny mikroklimat, bezpośrednie sąsiedztwo terenów objętych ochroną w ramach programu "Natura 2000", a jednocześnie bliskość Białowieskiego Parku Narodowego i zabytków pozostawionych przez cara Aleksandra III sprawiają, że obiekt jest idealnym miejscem do wypoczynku. Puszcza Białowieska od wielu lat przyciąga turystów wyjątkowymi walorami przyrodniczymi oraz historycznymi. Jest to miejsce, które pozwoli Państwu oderwać się od codziennych obowiązków i uzyskać siły potrzebne do stawienia czoła nowym wyzwaniom. Zachęcamy do przejrzenia propozycji przygotowanych przez nasz Hotel. Białowieża to miejscowość, która spełni oczekiwania wszystkich, którzy szukają idealnego miejsca na wczasy. W naszym obiekcie zatrudniamy obsługę, która doskonale zna potrzeby odwiedzających nas gości, dzięki temu mogą być Państwo pewni, że czas spędzony tutaj przebiegnie w miłej atmosferze. Komfortowe pokoje oraz przystępne ceny sprawiają, że warto zatrzymać się u nas na nocleg. Białowieża to miejsce lokalizacji wielu obiektów, jednak nasza oferta pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych hoteli. Zapraszamy Państwa do złożenia nam wizyty.

Programy Europejskie w Hotelu *** Białowieski

Projekt pt.: Poprawa jakości infrastruktury turystycznej na Podlasiu poprzez rozbudowę i unowocześnienie Hotelu Białowieski w Białowieży , współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007 – 2013, nr. Umowy UDA-RPPD.03.02.02-20-008/10-00 

Hotel Białowieski
Conference, Wellness & SPA
ul. Waszkiewicza 218 B
17-230 Białowieża
recepcja: 85 681 20 22 marketing, konferencje: 85 744 43 80